Říjen 2011

Co vás sem ještě táhne? aneb KONEC

21. října 2011 v 23:59 Info
Jako každou neděli mi přišel toplist, s celkem slušnou návštěvností, jako by byl v provozu. Dobře, tak spíš v nějakym slabšim období, ale stejně..okolo 20 lidí na den a už skoro 2 měsíce tu nebyl žádnej článek.
A proč? Já nevim..prostě už to vůbec není, co to bejvalo. Nějaký články a obíhání už mě vážně nebaví, jen jsem čekala, kdy to přijde, protože tohle jsem si myslela. Za 2 tejdny oslavim patnáctiny, na který se celkem těšim..občanku už tejden mám :P .. prostě nevim sice, co si od patnáctin slibuju, když bude všecko vlastně stejný..ale takovej ten vnitřní pocit, že vstupuješ do další etapy života ;D
No a prostě..faktem je, že to blogování mě bavilo, strávila jsem nad tim dost času, takže v žádnym případě blog nesmažu..třeba jednou za uherskej rok sem něco přidám, ale sb mě maj stejně dávno smazaný, tk nevim, kdo si to bude číst xD a to je další věc..věc, která mě mrzí..že jsem prostě blogovala 2,5 roku, s některejma jsme byli sb fakt dlouho a já takovou dobu nic nepřidám nebo tak, a vůbec nikdo se nezajímá, jestli jsem jako skončila nebo tak něco.
Takže se timhle s váma definitivně loučim, můžete si mě smazat ze sb (i když to už jste asi dávno udělali) a děkuju vám ;)
Vážně mě to bavilo a doufám, že si nějakej článěk tady někdo přečte, když jsem se s tim tak srala ;D
I kdžy podle mě ta návštěvnost jsou jen kopírovači, ale tak neva..xD


DĚKUJU ZA VŠECHNO..