Červenec 2011

Tak nám ta parta mizí..

15. července 2011 v 12:24
Ahoj, tak už se nám ta naše fajn kočičí partička rozpadá..Můj nejzlatější, nejmilovanější Bluetooth mi odešel už v úterý.
Ráno mamce volala paní, že si pro něj dojede, že je v Pardubicích (bydlej asi 60km daleko), tak že si přijedou pro kotě.
Mohla si z mourovatejch vybrat (všichni jsou kocouři, jsou tři) a jako každej si zamilovala Bluetootha. Protože on prostě miluje lidi a jak někoho vidí, tak k němu tak běží a je to tak strašně roztomilý a jak je ještě malinkej..Má o 150g míň jak ostatní, ale ta paní mu nakoupila samý kapsičky, granule zatim ne, je pěkně rozmazlenej, taky jsme ho museli krmit kapsičkama a paštičkama a tak a vždycky papal zvlášť, aby ostatní dohnal. ALe on bude prostě asi od přírody malej typ.
Ale vzala si ho i s tim, jak je malinkej a jak se o něj bude muset víc starat a dávat na něj pozor..Dneska už je tam třetí den, jmenuje se Mourek a prej paní následuje v každym kroku..Bydlí v domě se zahradou, ale je vevnitř, protože nechce bejt sám a vždycky když ho jde dát ven, aby se vyčůral, tak běží zpátky za ní..Jejich sousedi maj 2 koťata, zhruba o 16 dní starší než Blůťa, teda Mourek, takže se skamarádili a hrajou si spolu..Když je ta paní v práci, tak Blůho nechá vevnitř (pro mě je to prostě Blůt) a sousedka mu jde vždycky otevřít, aby se vyčůral. Sice když odjížděl, tak jsem to nevydržela a začla jsem strašně brečet (hotová show pro sousedy..) a ta paní že mi ho teda nechá a já že ne, že vim, že mu bude dobře, ale že se mi bude stejskat.
Vážně takovou kočku, respektive kocoura, jsem snad neviděla, aby už tak malinkej tak miloval lidi, že je na krok nepustí. Podle mě si s člověkem vytvoří strašně silný pouto.
Moje poslední fotka Blueta: (on jako jedinej, když jsem ho vzala dovnitř si lehnul a chtěl se mazlit..):Zejtra nám odjíždí náš švihák Karlík. Jde k paní do bytu, ale on bude takovej typ Garfield prostě, že mu vevnitř asi bude líp. Ale na druhou stranu je pravda, že nejlíp umí šplhat po stromech..Paní, když se na něj byla podívat, tak už si ho brala, že si ho bere a táta že ne, že to ještě nesmí (já byla na agi..) a ona že jo, že už ho v životě nepustí a tak..:D
Tak nám ho tam s těžkym srdcem ještě na 2 tejdny nechala..ale už se na něj strašně těšej..Kdo by se taky netěšil, že jo..
Fotka Kajose a Jáji (karel nahoře, Jája dole..)


A na závěr ještě fotka Ádi, když se opřel na strom a volal, ať ho fotim, ať to vypadá, že leze..;D


A na úplnej závěr společná hamačka..aneb naposled všichni pospolu..

Zleva: Karel, Jája, Adidas, Bluet, Pája, Chlupína

Prázky, prázky a zas prázky

3. července 2011 v 13:40 Něco jako deník
Ahoj, tak se tak nudím doma a rozhodla jsem se něco napsat..
Jsou prázky a musí bejt tak hnusně, zrovna když mám něco na plánu.
Jinak celej plán mých prázek je tábor, stanování na agilitách (mamka tomu řika tábor, to je příšerný, za to bych vraždila, když tábor je tábor a ne stanování, ja sem na to alergická:D), nejspíš nevydařenej HIP HOP JAM, chození do letňáku /letní kino/ a nějaký to navštívení jinejch zemí a babča.. A to je asi všechno..Celkem bídný. Ještě, že mám ty moje kočičí miminka, protože bez nich bych chvílema nudou umřela. Je to tak úžasný, jak si hrajou a jak milujou lidi. Jsou neuvěřitelně sladcí ♥
Jinak dovolená u moře nevim, Líbouš /táta/ na to moc není, mluví dobře německy, takže zas pojedem do Německa a Rakouska, aby si to procvičil. Ach jo. Přemluvila jsem mamku jet do Londýna na nákupy, nevim, jak se tam dopravíme, ale bude to fajn. Pak pojedem na "zájezd" do Francie, uvozovky proto, že to je jen na 4 dny..Vždycky jsem chtěla jet do Paříže, když je to tam romantický, až na to, že s nějakym klukem, ale tak nevadí. Za normálních okolností bych sem napsala smajlíka ":D", ale teď se mi nechce. < a za to bych ho napsala taky..
Navíc..na nějako dlouho jet nikam nemůžem, protože máme doma ty mrňata..Čakouš by se dal k babče a Chlupína by se žrádlem vydržela, kdyžtak by jí někdo přines, ale koťata bych tu nenechala.
Takže je to těžký a prázky nám značně omezujou. Asi vás půjdu po dost dlouhý době oběhnout..tak se mějte;)

Výzo atp

1. července 2011 v 19:58 Něco jako deník
Ahoj, tak včera bylo výzo..Není to už to, co to bejvalo..Ty trapný samý jedničky:D
A jsem za to ráda..Jsem prostě normální člověk..A my normáln nemáme samý jedničky:D
Jo, prázky už mě nuděj:D
Radši bych šla do školy, logicky ne za učenim, ale za těma lidma..Několik lidí už v životě neuvidim..je to divný.
Příští rok budem devítka, víte, co je směšný? Že budem nejhodnější třída na škole a všude půjdem příkladem. Naše třída má nejlepší průměr prospěchu z druhýho stupně.
To mě poser, kam mě to sakra šoupli..Už se těšim na novou školu, na nový lidi, na NORMÁLNÍ lidi..
Kde budou při hodině všichni spát a bude s nima řeč a né že budou mít v hlavě obsah učebnic..Že budou fajn.
Za chvíli vyrážim do letňáku /letní kino/. Tak se půjdu oblíct a vyrazim. Dávaj ňákou blbost, ani mě to nesere..
Před chvílí odešli noví majitelé koťátek (Páji a Adíka), jsou sympatičtí a to je hlavní.
A to bude asi všechno..