Rozcestník MOJE ZVÍŘATA

24. dubna 2011 v 22:50
Berťák - můj první pejsek Bertik, kterého jsem dostala za vysvědčení v 2. třídě.
Je to obrovskej mazel, kterej miluje procházky a rád blbne s ostatníma pejskama. Je chytrej, ale hodně vyčůranej a tvrdohlavej, prostě bígl :)

Čaki - pejsek z útulku, brali jsme si ho jako malinký štěndo. Je to kříženec NO a foxteriéra. Děláme spolu závodně agility a rekreačně dog dancing. Je to hyperaktivní blázen, kterej miluje, když se něco děje.

Světlanka - kočička, kterou jsem našla společně s její sestřičkou Tmavěnkou (která se nám později ztratila, ale doufáme, že se jí někdo ujal tak, jako my jsme se ujali jich). Maminka jim asi umřela. Teď už je to velká holka, každý rok nám rodí koťátka, se kterými si hraje a je to něco překrásnýho to pozorovat.

Pažoutek - zrzavý lumpík, syn z úplně prvního porodu Světlanky. Byl to neuvěřitelnej raubíř, kterej by se furt s někým rval. Někdy se ale proměnil ve sladký koťátko, který roztomile spinkalo. Ale teď už spinká u nás na zahradě na vždy, umřel, když mu bylo 5 měsíců, statečně se se svou nemocí pral, ale bohužel podlehl. Máme tě všichni moc rádi, Pažoutku, a myslíme na tebe ♥

Chlupína - aneb Tlustýna, Smradýna a podobně. Ségra Pažoutka, ale z jiného vrhu. Jako jediná se narodila dlouhosrstá a tím nás okouzlila, tak, že jsme si ji museli nechat. Nemá ráda, když jí někdo zlobí, ale nikdy by nikoho ani nesekla, je to naše dobračka..:)

Muriel - je ségra Chlupíny, dcera Světlanky, která nám zbyla, nenašli jsme pro ni majitele. Na útulek, nebo něco takovýho, jsme prostě neměli, tak jsme si ji nechali. Je celkem plachá a má ráda svůj klid.

Píďa - je můj králíček. Už je to takovej děda, kterej ale nemíní bejt hodnej. Furt zlobí a něco kouše a rád běhá.
Chodím s ním i ven, kde se proběhne a pořádně nadejchá čerstvýho vzduchu..:)
 


Komentáře

1 Moniska | Web | 25. dubna 2011 v 11:51 | Reagovat

Třeba o Muriel jsem nic nevěděla...
Ta ohrádka je velká asi 1 metr, je to přibližné, přesné rozměry nevím.
Má to plachtu, na jedné straně plnou a na jedné straně s dírkama. Je to super protože se Matýsek může slunit a když je mu horko tak může jít pod tu plnou plachtu do stínu.

2 QiQi | Web | 25. dubna 2011 v 16:19 | Reagovat

No twle, debilní svátek, k hovnu je...!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama