Září 2009

Ikonka s pejskem

30. září 2009 v 17:54 Ikonky

Tak jak se vám líbí?Já myslim,že se mi docela povedla,ale je docela doba než se tam objeví to psí blogís,ne?
Snad to na příští ikonce bude lepší :)


Kontrola sb na říjen

30. září 2009 v 15:29
Takže je tu další kontrola sb.Za ten měsíc mám dost novejch sb,sice jsem si řikala,že kontroly budu dávat jednou za 2 měsíce,ale rozhodla jsem se,že teď dám naposled po měsíci...Takže pokud mým sb chceš bejt i nadále,tak se zapiš .

 • Přezdívka
 • Blog
 • Proč chceš bejt sb i nadále?
 • V čem bych se měla do budoucna zlepšit?
Čas máte do 10.10.2009

Zkušební blog

30. září 2009 v 14:35
Ahojky,jenom jsem vám chtěla říct,že mám novej blog.Teda jen zkušební a to www.zkouska-dessu-a-tak.blog.cz .Je to z toho důvodu,že na tenhle blog nemůžu vkládat obrázky,píše mi to že mám v tom seznamu 400 obrázků a víc bejt nemůže,jenže já nevim jak se to maže...Tak to vkládám na ten zkušební a pak to kopíruju.

Další ikonka - s pejskem a čičinou

30. září 2009 v 13:37 Ikonky

Tak jak se vám líbí?Už je podle mě lepší než ta první,teda ona ta 1. měla bejt taky takováhle,ale nevim v čem jsem udělala chybu,že to vzniklo trochu jinak...
No teda udělám ještě jednu,pro dnešek poslední,a ta bude jen se psem a na tenhle způsob...

Svatobernardský pes (Bernardýn)

30. září 2009 v 6:00
-Původ:Švýcarsko
-Velikost:minimálně 70-75 cm
-Zbarvení:Bílé s červeným nebo červené s bílým různých odstínů,bílé nesmí nikdy chybět.
-Popis:Tento mohutný pes má impozantní,těžkou a širokou hlavu na čele se záhyby,výrazný stop.Středně velké tmavé oči,uši vysoko nasazené a zavěšené.Velmi široký a rovný hřbet,bedra lehce spáditá a zřetelný kohoutek.Ocas široký,silný,dlouhý a těžký,dolů nesený.Končetiny jsou silné a svalnaté.Srst je krátká,hladká nebo dlouhá,přilehlá.
-Charakter:Bernardýn je důstojný a majestátní pes klidné a přátelské povahy.Vyzařuje z něj síla a odolnost,ale zároveň i mírnost a laskavost.Ke své rodině velmi přilne,má rád děti,je příjemným a ovladatelným společníkem.
-Péče:Na péči o srst je poměrně nenáročný,dlouhosrstá varianta vyžaduje běžné pročesávání.

KoNeČnĚ zAsE nĚcO PíŠu !

29. září 2009 v 22:17
Ahojík,tak jak se máte?Já fajnky,ale dneska se Pažoutek od 12 h až do 17 h vůůbec neukázal,takže jsem myslela,že už se nevrátí,ale naštěstí se vrátil!
Jinak bych vám zapoměla říct,že mám melíry zase.Blonďatý jako vždycky a k tomu 2 červený,jsem je už dlouho chtěla.Teda chtěla jsem zelený,ale mamka řikala že to v žádnympřípadě,tak se musim zpokojit s červenou,no,ale špatný to není :) !

Křížovka-vítěz bude mít 3 dny reklamu na mym blogu!

29. září 2009 v 12:44 →Doplňovačky
Tajenku pošlete na mail blogu dogs-are-best-friends@seznam.cz ,nikoliv do komentů!
Na třídenní reklamu beru první 3,ostatní budou mít dip!

1)Jak se jmenuje náš kocourek?
2)Tento blog je o ?
3)Zkratka spřátelený blog ?
4)Plemeno na obrázku č.1 dole?
5)Plemeno na obrázku č.2 dole?
6)Mám víc jak 30 sb? jo/ne
7)Plemeno na obrázku č.3 dole?
8)Mám 5 zvířátek?

Obrázek plemene číslo 1:
Obrázek plemene číslo 2:

Obrázek plemene č.3

Dipy za bleskovku 0.6

29. září 2009 v 11:57
Dneska se mi ňák nepovedly,tak se omlouvám :(

Jak naučit psa štěkat na povel

29. září 2009 v 3:00 →Výcvik psa
Běžně je používán povel "štěkej". Protože toto slovo má velmi blízko ke slovu např. "čekej", je velmi vhodné povel "čekej" ve výcviku psa nepoužívat. Průvodní pomůckou je vztyčený ukazováček pravé ruky.
Je několik způsobů, jak štěkání naučit. Samozřejmě vše záleží zejména na povaze psa. Ani u tohoto cviku neplatí, že stačí vyzkoušet některou z metod jednou či dvakrát a pokud se hned nedosáhne cíle, sáhnout po metodě jiné.
Začít učit psa tento cvik je možné kdykoliv. Tedy i hned od 8 týdne věku. Pravdou však je, že většinou se štěkání na povel učí lépe a rychleji štěňata a mladí psi, než-li psi při dospívání či v dospělosti. Některá plemena mají větší, jiná menší dispozice rychle tento cvik zvládnout. Také záleží na zvolené technice, jak psa daný cvik naučit. Je dobré již svého psa "mít přečteného" a vědět, zda na něj nejvíce zapůsobí krmení v misce, které jeho páníček nechce dát na zem, nebo to, že bude někde uvázán a nebude moci běžet za svým pánem...
Je třeba si uvědomit, že ne každé plemeno má dispozice k tomu, naučit se na povel zřetelně zaštěkat. Také ne každý pes je stejně ochotný se tento cvik učit. S těmito odlišnostmi je nutné počítat a dle nich také k jednotlivým psům přistupovat.
Je nutné si pamatovat, že z každého kňučení či tichého vytí je časem štěkání. Zjednodušeně řečeno, pro psa je po zjištění, že páníček na daný povel chce, aby pes "mluvil", nakonec "nejjednodušší" vydat ze sebe zaštěkání, nežli v sobě dusit kňučení. Psa je tedy zapotřebí pochválit a odměnit v počátcích výcviku již za to, že ze sebe vydal jediný, jakýkoliv zvuk a teprve poté zvyšovat požadavky na "kvalitu" štěkání.
Zpočátku vůbec nehleďte na to, v jaké pozici se pes snaží štěkat. Prvořadé pro vás musí být, aby začal zřetelně, ochotně a hned na požadovaný povel štěkat. Teprve poté, je třeba se zaměřit na to, aby se pes naučil štěkat nejdříve v sedě, nejlépe u vaší levé nohy.
Nutno podotknout, že některé výcvikové metody mohou vést k rozvinutí nežádoucího chování, které je potom nutné důsledným zakazováním odnaučit. Každopádně drtivá většina psů pochopí, že takové chování se vám již nelíbí a nesmí se tak chovat.


Na misku s krmením,na pamlsek,či hračku

Postavte se s miskou plnou krmení, na které se pes musí těšit, (bez toho je nemyslitelné zvolit tuto metodu k naučení štěkání na povel), na místo, kde je pes zvyklý dostávat krmení. Zavelte "štěkej" a zašramoťte pohybem misky s jejím obsahem, pokud krmivo v misce vydává nějaký zvuk. Povel i několikrát, třeba 5×, či 10× zopakujte, a různým pohybem misky, společně s ukazováním posunku levé ruky (ukazováček) s nadšenou intonací psa povzbuzujte k vydání jakéhokoliv zvuku. Nic nevšímejte si toho, že pes všelijak poskakuje, skáče po vás, natahuje tlapky k misce. Snažte se vytrvat. Třebaže pes pouze jednou krátce zakňučí, ihned ho hodně slovně pochvalte a bez zaváhání mu misku rychle položte na zem a nechejte ho v klidu její obsah pozřít. Pokud tedy pes zareagoval správně - štěkl či zakňučel, pravidelně s každým krmením se snažte zase přimět k hlasovému projevu. Opět platí - sebemenší zvuk, ihned pochválit a dát misku s krmením. Časem a vaší vytrvalostí se pes při povelu "štěkej", zdvihnutém ukazováčku a při pohledu na misku rozštěká. Snažte se docílit toho, aby zaštěkal alespoň 3×. Jakmile tohoto docílíte, omezte neustálé opakování povelu "štěkej" na jediné slovo. Pokud pes zaštěká i tehdy - když zazní jeden povel "štěkej", uvidí misku a zdvihnutý ukazovák levé ruky, je čas přidat změnu. Opusťte místo pravidelného krmení a postavte se s miskou tam, kde je možné ji na něco položit tak, aby ji pes neviděl. Nejdříve začněte s tím, že dáte povel "štěkej", psa necháte zaštěkat a misku mu dáte. Podruhé budete držet misku v ruce, dáte povel štěkej, psa pochválíte, dáte pamlsek a misku položíte na poličku apod. Opět dáte povel "štěkej". Jakmile pes zaštěká, dáte misku s krmením psovi na zem. Následné štěkání by mělo být opět na stejném místě s tím, že misku už předem budete mít na poličce, kde ji pes nevidí a dáte povel "štěkej". Po zaštěkání psa pochválíte, odměníte pamlskem a dáte krmení. Toto je vhodné ještě orientačně 2×-5× zopakovat (při následných krmení), klidně i na různých místech, ale se zachováním postupu (pes neví, kde miska je, ale po zaštěkání potravu dostane). Pokud již pes štěká v každé takto nastrojené situaci, můžete přejít k tomu, že dáte povel psovi kdekoliv (se stejnými gesty a intonací) a za zaštěkání jej ihned odměníte pouze pamlskem a srdečně pochválíte.
Pokud pes v počátcích výcviku po chvilce snažení přestane jevit o misku s krmením zájem, či jen bez hnutí více než 20 vteřin zírá, výcvik přerušte a vyberte jinou metodu, jak psa štěkání na povel naučit.
Obdobný postup je při učení štěkání na pamlsek či hračku. Hračka by měla být takové velikosti, aby ji bylo možné časem schovat v dlani, nebo nenápadně vsunout do rukávu. Pes by měl zpočátku pamlsek či hračku zřetelně vidět, jakmile však pochopí význam povelu "štěkej", je zapotřebí pamlsek či hračku schovat v ruce či v rukávu tak, aby ji pes neviděl, ale aby tam byla a pes ji po zaštěkání dostal. Jakmile i na toto bude reagovat, pamlsek či hračku schovávejte nikoli v ruce, ale kapse. Samozřejmě odměnu (pamlsek či hračku) psovi důsledně dávejte do doby úplného a přesného provádění cviku kdekoliv a kdykoliv. Teprve potom je vhodné uvažovat o omezování a následném úplném vypouštění pamlsků.

Na předmět (věc)

Jestliže pes vůbec nereaguje na misku, ani na pamlsek či hračku v ruce, zapřemýšlejte, jestli existuje ve vašem nejbližším okolí věc - předmět, či situace, na kterou pes rád a vždy štěká. Podmínkou je, že to nesmí být na lidi - při hlídání, ani na zvířata (vlastní ani cizí).
Pokud nějaký takový předmět či situaci objevíte, zaměřte další výcvik směrem k ní. Nejčastěji jsou takovými předměty: hrabající hrábě, zametající smeták, točící se kolečko na zahradnickém / stavebním "kolečku" či vozíku, fén či vysavač. Ač je vám pravděpodobně štěkání psa na tyto věci nepříjemné, ještě dříve, než-li jej začnete odnaučovat na takový předmět štěkat, využijte jeho reakce a psa naopak ve štěkání na danou věc podporujte. Jak postupovat, vezmeme coby zástupce příkladu hrábě. Jestliže pes poskakuje kolem hrabajících hrábí a štěká, hrabejte, chvalte ho a zřetelně stále opakujte "štěkej". Přestaňte hrabat a ihned jej odměňte. Opět začněte hrabat a opět opakujte povel "štěkej". Toto opakujte několikrát a to i několik málo následujících dní. U většiny psů je nejvhodnější zachovat stále stejné místo hrabání. Poté si vezměte hrabě a postavte se do pozice hrabání a řekněte psovi povel "štěkej". Jestliže zaštěká, ihned následuje pochvala a pamlsek. Tím ten den učení ukončete. Pokud nezaštěká, začněte hrabat a zopakujte povel "štěkej" + psa pochvalte. Opět se postavte do pozice hrabání a opět dejte povel "štěkej". Jen nepatrně jednou hrábněte - snažte se s co nejmenším pohybem hrabání psa přimět ke štěknutí. Čím více štěkání, tím lépe.
Jakmile pes štěká, když hrabete, štěká na povel i tehdy, pokud se o hrábě na "známém" záhonu či trávě jen opíráte, začněte se změnou míst. Vezměte hrábě do ruky a jděte kousek dál od "známého místa". Stejným postupem (začněte se nejdříve o hrábě opírat, nepomůže-li to naznačte první hrábnutí, případně i začněte hrabat) psa na jiném místě donuťte štěkat. Jakmile pes štěká kdekoliv a kdykoliv držíte hrábě, pokračujte tím, že přestanete hrábě držet v ruce, ale jen je někde opřete o zeď a postavte se k nim. Pokud pes neštěká, vezmete hrábě do ruky a stejný postup jako před tím. Jakmile pes štěká na povel i tehdy, jsou-li hrábě jen opřené o zeď v blízkosti svého pána, postupujte dále tak, že budete chtít po psovi štěkat stále ve větší vzdálenosti od někde opřených hrábí až dojdete k tomu, že v blízkosti žádné hrábě nebudou a přesto pes na povel "štěkej" zaštěká. Samozřejmostí musí být za štěkání pamlsek a pochvala. Teprve tehdy, kdy pes spolehlivě a ochotně zaštěká kdykoliv a kdekoliv bez "pomocného předmětu", můžete se pustit jednoduchým povelem "fuj" k odstraňování toho, že štěká na hrábě.


Za pomoci uvázání psa

Jestliže je pro psa malou motivací jídlo i pohyby či zvuky předmětů, a jestliže má k vám silnější citový vztah, takový, že pokud jej někam přivážete, chce jít za váni a kňučí či poštěkává, můžete toho využít, dříve, než-li se pustíte do odstraňování štěkání, když je uvázán.
Důležité je, aby pes v žádném případě nebyl na stahovacím obojku a aby vodítko, na kterém je přivázán nebylo příliš krátké.
Uvažte psa např. ke stromu a pomalu se zády k němu vzdalujte s tím, že k němu jen otočíte hlavu a budete nahlas říkat povel "štěkej". Jestliže nereaguje, zkuste na psa volat jeho jménem a pokud ani to nestačí, snažte se ho k sobě volat. Jakmile pes zakňučí či štěkne, ihned se otočte a utíkejte k němu. Ihned ho odměňte a srdečně pochvalte.
Toto opakujte asi 3-5×. Následující den či obden vše opakujte. Důležité je, aby jste od psa odcházeli pomalu, otočeni k němu zády i gesty těla, mimikou a slovně dělali vše proto, aby jste psa navnadili k tomu, že za vámi bude chtít jít - když vidí, že to nejde, začne na vás "volat". Také je důležité, aby vaše reakce na sebemenší zvuk vydaný psem byla bleskurychlá, aby si pes začal spojovat vaše nadšení a váš návrat k němu s tím, že vydal ze sebe zvuk.
Jestliže budete postupovat správně, pes začne velmi brzy štěkat, jakmile se od něj vzdálíte třeba jen jeden metr. Důležité je, aby jste ještě před prvním štěknutím dali povel "štěkej". Pokud pes začne ochotně štěkat hned, jakmile vyřknete povel "štěkej" a uděláte od něj jediný krok, zkuste jej ke stromu přivázat, ale zůstaňte u něj stát. Dejte povel "štěkej" a zdvihněte ukazováček levé ruky. Pokud pes zaštěká, pochvala, pamlsek. Pokud ne, opět se začněte vzdalovat. Jakmile pes začne reagovat na povel "štěkej", jestliže je uvázán a vy stojíte vedle něj, příště psa již neuvazujte, ale vodítko jen jednou obtočte kolem stromu a opět povel "štěkej". Následuje za zaštěkání pochvala a pamlsek. Jakmile dojdete ve výcviku úspěšně až sem, příště postačí se postavit vedle stromu a dát povel "štěkej". Vzdálenost psa na vodítku vedle sebe od stromu postupně prodlužujte a začněte různě měnit místa štěkání. Teprve až pes na povel "štěkej" s jistotou kdekoliv a kdykoliv štěká, můžete začít důsledným zakazováním "fuj" odnaučovat psa štěkat u stromu, je-li přivázán.

Klepnutí na hřbet nosu

Jsou také psi, pro které je přirozené reagovat štěknutím či jiným zvukem na mírné!!! klepnutí prstem na jejich hřbet nosu. Zpravidla nestačí jedno, ale několikeré. S každým klepnutím musí být dán povel "štěkej". Samozřejmě toto "zlobení" psa nesmí přerůst do výpadů směrem ke svému pánovi! Má za cíl pouze psovi ukázat, že za jakýkoliv jím vydaný zvuk nejenže páníček přestane na něj negativně působit, ale také, že dostane za "vydaný zvuk" - štěknutí pamlsek a srdečnou pochvalu.

S pomocí pomocníka

Jestliže všechny jiné metody selhaly a ani po několikaměsíčním zkoušení jste ničeho nedosáhli, můžete sáhnout po poslední variantě, a tou je štěkání na pomocníka - člověka, který se snaží na sebe upoutat pozornost a donutit psa na sebe štěkat. Většinou je to o zkušenosti a nápaditosti pomocníka (nejlepší k tomu jsou výcvikáři, figuranti či zkušení psovodi na cvičácích), než o čemkoliv jiném. Někdy postačí udělat psovi jen "podezřelé" gesto či postoj, jindy je třeba jej trochu "nazlobit" či upoutat jeho pozornost na hadr na šňůrce. Má-li pes výraznější lovecký pud a bude-li chtít "utíkající" hadr chytit a protože je na vodítku, nebude to pro něj možné, zpravidla se rozštěká ve směru "utíkajícího hadru". Další možnou metodou je, že pomocník bude psa lákat na pamlsek. Pokud jej pes bude moc chtít, začne poskakovat, na pamlsek se natahovat a je dost pravděpodobné, že ze sebe vydá nějaký zvuk. Ihned pamlsek musí dostat. Do té doby musí páníček stát na místě a psa držet na stále stejně dlouhém vodítku.

Stále vybírám mobil....Tak kterej?

28. září 2009 v 22:24
Nokia 6500 slide

Nokia 6500 SlideNokia 6500 Slide

 • Cena okolo 4 700 kč
 • Foťák 3,2 megapixely a blesk
 • Má radio
 • Dost dobrej na hry
 • Vypadá jednoduše ale zároveň zajímavě
 • Bluetooth
 • Hmotnost myslím 115 g

40.týden

28. září 2009 v 15:00


Konečně máme Pažoutka doma!

27. září 2009 v 21:52 →Moje poklady
Ahojky,tak konečně máme doma Pažoutka!
Snad si tu zvykne.Teda bylo hrozné vzít ho od mámy,když jsem viděla jak si hrajou a tak.Přijde mi to děsně krutý,že ženská která má chtěné dítě by ho ve velké většině případů nikomu nedala,ale my je zvířátkům berem jako by nic.
No,cestu v autě si trošku pobrečel,ale naštěstí z tý krabice,ve který byl,moc nevyskakoval.
Hned jak jsme dorazili domů,dali jsme mu mističku se žrádlem na boudu a Čakina jsme dali do síně,jinak by se Pažout nenažral.
Tak když se nažral,tak jsem ho dala do boudičky,aby věděl kde bude bydlet.Moc se mu v ní zalíbilo.Čakouš za nim naštěstí nelítal,jelikož se s Berťákem dost vyřádili,talže pak jen chrápal.
Takže pokud zejtra bude Pažoutek ještě u nás máme snad vyhráno a už nám snad neuteče!
Poslední foto u babičky (fakt se mi ta fotka povedla!)
A zejtra vám ho ještě nafotim u nás!
Jinak další zvíře už mít nebudu :(.Mamka řekla,že víc zvířat už mít nemůžem..Škoda,ale 5 nám snad stačit bude :D.

SONZnačku - 2.kolo

25. září 2009 v 19:58 →SON....
Postupují :

Kaneka
Lara
Miriam
TeRuShK@
Jeny
Linda s Viky
WeroNik@

Vypadávají:

Anna
Sarošima

Jsem zase marod x(

25. září 2009 v 19:48
Ahojík,tak jsem vám jen chtěla říct,že zase marodim.Chci se hlavně předem omluvit SB,jelikož nebudu obíhat,na pc se mi asi fakt chtít nebude.
Jinak v neděli konečně rodiče jedou pro Pažoutka dnes mu koupili misky.
Tak jo,mějte se pa a nezlobte se pls !


Hustý pravdy o sexu!!

25. září 2009 v 15:40 | →Přednastaveno←
1. Sex je lékem na krásu.Vědecké testy objasnili, že při milování se produkuje množství estrogenu, který dává vlasům přirozený lesk a pokožce hebkost.
2. Něžné, uvolněné milování snižuje riziko vzniku dermatitidy, vyrážek a kožních skvrn. Produkovaný pot pročisťuje póry a vaše pokožka doslova září.
3. Vášnivé milování spálí veškeré kalorie z předcházející romantické večeře.
4. Sex je jeden z nejbezpečnějších sportů, který se dá provozovat. Protáhne a posilní každičký sval ve vašem těle. Je o mnoho příjemnější než běhání v parku.(nepotřebujete žádný speciální oděv ani obutí)
5. Sex je okamžitý lék na migerénu a depresi. Uvolňuje do krevního oběhu přirozený endorfin, který Vám navozuje eufórii a zanechává ve vás pocit blaženosti.
6. Čím víc sexu máte, tím se stáváte žádanější. Sexuálně aktivní tělo produkuje významné množství látek zvaných feromony. Tyto jemné "sexuální parfémy" přivádějí opačné pohlaví téměř k šílenství a k myšlenkám na milování.
7. Milování je nejbezpečnější sedativum na světe. Je 10x efektivnější než diazepam
8. I každodenní vášnivé líbání přináší perfektní psychické uvolnění. Podporuje vyplavování zbytků jídla ze zubů slinami a snižuje hladinu kyseliny, která zapříčiňuje zubní kaz a předchází tvorbě zubního povlaku.
9. Skvělé milování zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí, které způsobuje zúžení mozkových cév.
10. Milováni může uvolnit i ucpaný nos. Sex je přírodní antihistaminikum. Pomáhá bojovat s astmatem a sennou rýmou.

Trénujte vaginální svaly!

24. září 2009 v 13:13

Trénujte vaginální svaly

sexy žena

Když není ženské pohlaví pevné, je sex horší pro muže i ženu. Pro ni to ale může znamenat i pár zdravotních problémů navíc…

Podle serveru intimatemedicine.com je výhodou, když je vagína pevná - a dochází k účinnému tření penisu o vaginální stěny a tím i k většímu vzrušení páru. Jenže věkem i porody dochází k oslabení a povolení vagíny. Po čtyřicítce se následkem ochabnutí může začít objevovat i nechtěný únik moči - inkontinence.

Existuje několik cest, jak udržet vaginální svalstvo pevné. Jako každý jiný sval těla potřebuje trénink.

Ověřte si, jak jste na tom!

Test je jednoduchý: strčte si do vagíny prst a stáhněte svalstvo tak, jako kdybyste chtěla zadržet moč na záchodě. Pokud na prstu ucítíte prstencový tlak, je vše v pořádku. Jestli jen mírný nebo žádný, měla byste začít uvažovat, co s tím…

Kegelovy cviky

Kegelovy cviky jsou jednoduchou metodou, při níž dochází ke stlačování a uvolňování svalstva vagíny. Server intimatemedicine.com vám doporučuje začít s nimi ještě teď, když čtete tento článek. Jednoduše stahujte vaginální svaly, kudy chodíte…na zastávce, v práci, na kafíčku s kamarádkou…

Udělejte si rozvrh: začněte tak, že se budete snažit 20 krát svaly stáhnou krátce, 20 krát dělejte dlouhé stahy. Postupně zvyšujte počet stahů a můžete cvičit i několikrát denně. Výsledek JEHO penis se vám v pochvě bude zdát delší a objemnější.
Váš partner bude s vaší pevnou jeskyňkou zaručeně spokojen!Tip pro vás:
Venušiny kuličky
Foto: intimatemedicine.com

Perfektním způsobem, jak posilovat poševní svalstvo je používání tzv. Venušiných kuliček. Po zasunutí se můžete při postupném vytahování (které může provádět i váš partner) snažit o zadržení kuliček pomocí vaginálních svalů.


Trčim ve škole x(

24. září 2009 v 13:03
Ahojík,tak ještě trčim ve škole x(.Teda měli jsme mít vaření,ae prej se to opravuje,nebo co...
Tak trčíme na compech...Jelikož je to dvouhodinovka,tak už se jako celkem nudíííím!
Nevim vůbec co dělat,sb už jsem oběhla a tak,tak jsem si řekla,že sem na blog něco napíšu.
Po škole půjdem ke Klárce,a od nich budem házet pytliky s vodou z okna před lidi (na ně by bylo až moc riskantní xD).Faaakt sranda,zkoušely jsme to už včera a super.Nějaká ženská prej : Kluci jedni nedobří!Dostanete na zadek!
Nevim sice jak přišla na to že jsme kluci,ale my se málem utloukly smíchy..Pak jsme ve městě měli cedulky KRÁL SEXU,SEXBOMBA a tak.Jsme to lepily na lidi na přechodu a na jednu obézní ženskou jsem dala sexbombu.By mě zajímali jejich reakce až doma zjistěj,co maj na triku xD.
No tak já zase jdu,stejnak to je už dlouhý nevim jestli to vůbec ,jelikož je to celkem dlouhý a ještě delší,to byuž nečetl vůbec nikdo.Tak papa,mějte se :)

Pejsani a celebrity

23. září 2009 v 14:05 | →Přednastaveno← |  →Fotky pejsků
Dara Rolins řídí s pesanem na klíně!↓
Dara Rolins se svým mazlíčkem

Vin Diesel s pejskem ↓
Martin Zounar a jeho kokršpaněl Charlie↑

Oprah Winfrey s pejskem↑
Elton John a jeho mažel David Furnish a jejich Arthur↑


Richard Nixon a jeho Checkers↑John Barrowmann↑

Mary-Kate a její pejsek Lucca ↓
Ashley Olsen a její pejsek Liam↓

Paris Hilton a její čivava "Tinkerbell": ↓